Barista

Álláslehetőség városa:
Munkakör:
Csatlakozz te is a Félegyházi Pékség baristáinak csapatához!
Üzlethálózatunk bővítéséhez új csapattagok jelentkezését várjuk.

Az ideális jelölt:

  • szakképzett barista és/vagy tapasztalattal rendelkezik
  • szeret emberekkel és csapatban dolgozni
  • magára, munkájára és környezetére igényes

Feladatok:

  • kávéitalok elkészítése
  • vásárlók udvarias kiszolgálása és tájékoztatása
  • pénztárgép kezelése
  • áruátvétel, árufeltöltés
  • takarítási és tisztítási feladatok ellátása
  • dokumentációk kitöltése

Előny:

  • barista munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil háttér, hosszútávú lehetőség
  • versenyképes fizetés, juttatások
  • bejelentett jogviszony
  • kiszámítható, tervezhető munkaidő beosztás
  • rendezett, igényes munkakörnyezet
  • vidékieknek utazási költség hozzájárulás (15 Ft/km)

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor várjuk jelentkezésed fényképes, szakmai önéletrajzod a következő módok egyikén:

  • személyesen (Kiskunfélegyháza, Szegedi út 77.)
  • emailben a munkaugy@felegyhazipekseg.hu címen
  • jobb oldalon található űrlap kitöltésével és beküldésével

Az önéletrajz beküldésével automatikusan hozzájárul adatai kezeléséhez a Félegyházi Pékség Kft. szervezeti egységein belül.