ÉLELMISZERMÉRNÖKI KARRIERPROGRAM

Félegyházi Pékség élelmiszermérnöki karrier program:

- Élelmiszermérnöki Bsc képzésre jársz?
- Érdekel a sütőipar, tanulmányaid befejeztével szeretnél a szakmában elhelyezkedni?
- Szeretnél Magyarország egyik vezető sütőipari vállalkozásánál profi, szakemberektől tanulni?
- Elhivatott vagy?

Ha ezekre a kérdésekre a válaszod igen, akkor TÉGED keresünk! Tartozz a csapatunkba!

2018-ban is, immáron második éve a Félegyházi Pékség Kft. elindítja karrier programját az SZTE Mérnöki kar, élelmiszermérnök szakának, hogy megtalálja a jövő szakembereit.

Töltsd el nálunk alapképzésed 14 hetes szakmai gyakorlatát!

Amint ajánlunk:

• Tanulási lehetőséget a cég legjobbjaitól, egészen az alapoktól, a legkorszerűbb sütőipari gépeken keresztül a szakmai fortélyokig
  • A 14 hetes gyakorlat során fizetést.
  • Szakértő mentorok, akikhez bátran fordulhatsz kérdéseiddel egész gyakorlatod során.
  • Amennyiben bizonyítasz, hosszú-távú munkalehetőség versenyképes fizetéssel a Félegyházi Pékség Kft-nél.

Elvárásaink:

• Növényi eredetű feldolgozó ipari élelmiszermérnök Bsc szakirány.
  • Szakmai tantárgyak (sütőipar, malomipar, édesipar, analitika, minőségirányítás, HACCP, gépészeti alapismeretek)
  • Töltsd a 14 hetes gyakorlatodat nálunk.
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.
  • Légy nyitott, tanulékony, kreatív.

Előny:

• Pék/cukrász végzettség.
  • Tapasztalat a szakmában.
  • Angol, német nyelvtudás.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Szakdolgozat sütőipari szakirányban.

Amennyiben kedvet kaptál, jelentkezz a magyar.zoltan@felegyhazipekseg.hu e-mail címen.
Az e-mailben várjuk: fényképes önéletrajzodat és egy motivációs levelet, amelyben kifejted, hogy miért válasszunk Téged!