HR koordinátor

Álláslehetőség városa:
Munkakör:

Magyarország meghatározó és folyamatosan növekvő sütőipari vállalata, a Félegyházi Pékség Kft.

munkatársat keres.

Új munkatársunk legfőbb feladata a cég HR területének irányítása, a megfelelő létszám biztosítása, a munkatársak megtartása, motiválása és a megfelelő munkaerő megtalálása.

Olyan jövendőbeli munkatárs jelentkezését várjuk, aki aktívan dolgozott HR területen, nem fél a kihívásoktól, szereti a szervezést, a különböző emberekkel való kommunikációt.

Főbb feladatok:

  • toborzás, kiválasztási feladatok teljes körű, hatékony ellátása
  • új toborzási csatornák felkutatása
  • állásinterjúk szervezése, lebonyolítása
  • személyzeti osztály napi munkájának adminisztratív segítése
  • kapcsolatépítés és kapcsolattartás hivatalos szervezetekkel, oktatási intézményekkel
  • munkavállalók beilleszkedésének HR oldalról történő támogatása, kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • HR fejlesztési folyamatok kialakításában, bevezetésében való aktív közreműködés
  • képzések szervezése, ügyintézése, lebonyolítása​

Előnyt jelent:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • HR területen szerzett minimum 1 éves releváns tapasztalat
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, empatikus személyiség
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • felhasználói szintű MS Office használat
  • proaktív, gyakorlatias gondolkodás, rendszerszemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • legalább középfokú, kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezési csomag (alapbér, béren kívüli juttatások)
  • vidékieknek utazási költség hozzájárulás (15 Ft/km)
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • hosszútávú munkalehetőség
  • innovatív, fejlődő hazai családi vállalkozás cégkultúrája
  • sokszínű, változatos feladatkör

Amennyiben betöltendő pozíciónk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a gulyas.gergo@felegyhazipekseg.hu vagy az info@felegyhazipekseg.hu email címeken, levélben pedig a 6100 Kiskunfélegyháza, Szegedi út 77. levelezési címen.

Az önéletrajz beküldésével Ön hozzájárul adatainak kezeléséhez a Félegyházi Pékség Kft. szervezeti egységein belül. Adatkezelési tájékoztatónk megtalálható a www.felegyhazipekseg.hu/adatkezelesi-tajekoztato oldalon.