HR munkatárs

Álláslehetőség városa:
Munkakör:

Erősítsd Te is Magyarország egyik vezető sütőipari vállalkozásának csapatát!

A Félegyházi Pékség Kft. bővülő munkaügy csapatába HR munkatársat keres.
Jelentkezz, ha stabil, hosszútávú munkahelyre vágysz!

FŐBB FELADATOK:

  • Toborzás, kiválasztási feladatok teljes körű, hatékony ellátása
  • Jelöltek felkutatása, önéletrajzok előszűrése
  • Interjúk szervezése és lebonyolítása
  • Személyzeti osztály napi munkájának adminisztratív segítése
  • Megfelelő munkaerő biztosítás érdekében kapcsolatépítés és fejlesztés hivatalos szervezetekkel, oktatási intézményekkel
  • A beillesztési tevékenység HR oldalról történő támogatása, kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • HR fejlesztési folyamatok kialakításában, bevezetésében való közreműködés és fejlesztésére javaslattétel
  • Képzések szervezésében, ügyintézésében és lebonyolításában aktív részvétel
  • A munkaügyi adminisztrációban (beléptetés és kiléptetés) való közreműködés
  • Belső PR tevékenységek támogatása

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • Minimum középfokú HR és/vagy munkaügyi végzettséggel rendelkezik
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, empatikus személyiség
  • Felhasználói szintű MS Office használat
  • Kiemelkedő szervezőkészség, rendszerszemlélet
  • Precíz, önállóan képes végezni munkáját, proaktív
  • Megbízhatóság, terhelhetőség

Előnyt jelet:

  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Biztos, versenyképes jövedelem, (alapbér + juttatások)
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Utazási támogatás
  • Kiváló munkakörülmények
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Sokszínű változatos feladatkör
  • Vidékieknek utazási költség hozzájárulás (15 Ft/km)

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Kiskunfélegyháza

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor várjuk jelentkezésed a következő módok egyikén:

  • személyesen (Kiskunfélegyháza, Szegedi út 77.)
  • emailben a munkaugy@felegyhazipekseg.hu címen
  • jobb oldalon található űrlap kitöltésével és beküldésével

Az önéletrajz beküldésével automatikusan hozzájárul adatai kezeléséhez a Félegyházi Pékség Kft. szervezeti egységein belül.