kereskedelmi-területi képviselő

Álláslehetőség városa:

Erősítsd Te is Magyarország egyik vezető sütőipari vállalkozásának csapatát!

A Félegyházi Pékség Kft. bővülő, fiatalos csapatába kereskedelmi-területi képviselőt keres.

Feladatok:

  • partnerekkel való kapcsolattartás,

  • értékesítés, üzletkötés, piac építés

  • adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség

  • felhasználói szintű számítógép ismeret

  • jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség

  • min. B kategóriás gépjárművezetői engedély

Előnyt jelent:

  • hasonló (pékáru-, fagyasztott pékáru értékesítés) területen szerzett tapasztalat

  • kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti státusz egy stabil cégnél

  • versenyképes jövedelem és juttatás

  • vállalati gépjármű, mobiltelefon, laptop

  • hosszú távú biztos háttér

Jelentkezni fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, és az elvárt nettó fizetési igény megjelölésével lehetséges  2018. február 23-ig a következő e-mail címen: munkaugy@felegyhazipekseg.hu

Az önéletrajz beküldésével automatikusan hozzájárul adatai kezeléséhez a Félegyházi Pékség Kft. szervezeti egységein belül.