Pékáru mintabolti Eladó

Álláslehetőség városa:
Csatlakozz te is a Félegyházi Pékség eladóinak csapatához!
Üzlethálózatunk bővítéséhez új csapattagok jelentkezését várjuk.

Az ideális jelölt:

  • szeret emberekkel és csapatban dolgozni
  • magára és környezetére igényes
  • kereskedelmi szemléletű

Feladatok:

  • vásárlók udvarias kiszolgálása és tájékoztatása
  • pénztárgép kezelése
  • áruátvétel, árufeltöltés
  • helyben sütés, szendvicskészítés
  • takarítási és tisztítási feladatok ellátása
  • dokumentációk kitöltése

Előny:

  • kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil háttér, hosszútávú lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatás
  • bejelentett jogviszony
  • kiszámítható, tervezhető munkaidő beosztás
  • rendezett, igényes munkakörnyezet
  • vidékieknek utazási költség hozzájárulás (15 Ft/km)

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzod a következő módok egyikén:

  • személyesen (Kiskunfélegyháza, Szegedi út 77.)
  • emailben a munkaugy@felegyhazipekseg.hu címen
  • jobb oldalon található űrlap kitöltésével és beküldésével

Az önéletrajz beküldésével Ön hozzájárul adatainak kezeléséhez a Félegyházi Pékség Kft. szervezeti egységein belül. Adatkezelési tájékoztatónk megtalálható a www.felegyhazipekseg.hu/adatkezelesi-tajekoztato oldalon.